Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4)

Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4)

Cena produktu Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4) není známa.

 

Popis produktu Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4): Ve hře Watch Dogs: Legion se vydáš do Londýna, v němž budeš i svými hackerskými kousky bojovat proti bezpečnostní skupině Albion, jež se v Londýně snaží ustanovit dystopickou společnost. Hra klad...  Více informací


Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4) - popis

Ve hře Watch Dogs: Legion se vydáš do Londýna, v němž budeš i svými hackerskými kousky bojovat proti bezpečnostní skupině Albion, jež se v Londýně snaží ustanovit dystopickou společnost.
Hra klade důraz na pořádnou akci, jako předešlé díly, Watch Dogs: Legion ale obsahuje i spoustu novinek, jako možnost zrekrutovat jakéhokoliv obyvatele Londýna a založit odboj, jenž si klade za cíl navrátit této kdysi pyšné metropoli svobodu.
Osud Londýna závisí jen na tobě. Vítej v odboji.HERNÍ OBSAH:

Otevřený svět Londýna - Prozkoumej masivní městské prostředí a užij si spoustu známých dominant města.
Hraj jako kdokoliv - Kterékoliv NPC se může připojit k týmu a nabídne unikátní příběhové pozadí, osobnost a set skillů.
Hackování je tvá zbraň - Infrastruktura Londýna je zbraň ve tvých rukou. Unes ozbrojené bojové drony, vypouštěj pavoučí roboty a sundej nepřátele za pomoci speciální AR pláště a ještě mnoho dalšího.
Utvořte s přáteli tým - Utvoř tým s až 3 dalšími přáteli a prozkoumejte společně svět ve zcela nových kooperativních misích.

Výrobce UbiSoft

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Watch Dogs: Legion Resistance Edition (PS4) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.