Wave Race: Blue Storm

Cena produktu Wave Race: Blue Storm není známa.

 

Popis produktu Wave Race: Blue Storm: Je základní složkou všeho živého. Pokrývá podstatnou část zemského povrchu. Je bezbarvá, bez zápachu. A až uvidíte její úchvatné vlnění ve Wave Race®: Blue Storm od Nintenda, budete se na to, co s...  Více informací


Wave Race: Blue Storm - popis

Je základní složkou všeho živého. Pokrývá podstatnou část zemského povrchu. Je bezbarvá, bez zápachu. A až uvidíte její úchvatné vlnění ve Wave Race®: Blue Storm od Nintenda, budete se na to, co se obvykle označuje jako H2O, dívat úplně jinak. Wave Race®: Blue Storm vám zaručeně zvedne úroveň adrenalinu ať už jste fandové závodních her obecně, nebo rádi jezdíte jen na vodě. Co víc, dokonce i když závodní hry nesnášíte, můžete se snadno nechat hrou pohltit. Super náročný režim Championship Mode, efektní Stunt Mode se spoustou triků, skvělá zábava pro čtyři v multiplayeru se spojují v Wave Race®: Blue Storm v dokonalou závodní kombinaci.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wave Race: Blue Storm užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.