Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Where the Wild Things Are (PS3)

Where the Wild Things Are (PS3)

Cena produktu Where the Wild Things Are (PS3) není známa.

 

Popis produktu Where the Wild Things Are (PS3): Where the Wild Things Are v této hře podle filmové předlohy hrajete za mladého Maxe. Po přistáí lodí na tajemném ostrove Wild Things, se s divokými zvířaty, prozkoumáte nebezpečný terén a setkáte ...  Více informací


Where the Wild Things Are (PS3) - popis

Where the Wild Things Are v této hře podle filmové předlohy hrajete za mladého Maxe. Po přistáí lodí na tajemném ostrove Wild Things, se s divokými zvířaty, prozkoumáte nebezpečný terén a setkáte se z překážkami. Max se postupně zpřátelí s obyvateli tajuplného ostrova a stane se ostrovním králem. Záhy však zjistí, že je ostrov na pokraji zkázy… Musí najít způsob, jak uniknout do bezpečí, než bude příliš pozdě. Titul Where the Wild Things Are u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy where the wild, the wild things, things are.

Konzole PlayStation 3
Druh Adventury

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Where the Wild Things Are (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.