Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE

Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE

Cena:

879 Kč

Koupit za 879 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE: Máte na to, abyste se stali milionářem?Soutěžící je sám, čelí hostiteli. Cílem je odpovědět na 12 nebo 15 otázek "se čtyřmi možnostmi" za sebou bez jakékoliv chyby. Soutěžící může na odpověď na složité otázky použít 3 žolíků (nazývaných "záchranná lana"): 50:50, zavolání příteli a spýtanie se publika.Hra obsahuje hlavní charakteristické znaky této šou-ikonickou hudbu, televizor a fráze! "Je to vaše poslední odpověď?"Výhrou her získáte nějaké odměny zvané neurony. Neurony umožní hráčům odemknout další balíčky otázek a dají se utratit v herním obchodě! Balíky dotazů obsahují expertní kategorie na témata popkultury, jako jsou televizní programy, Harry Potter, fotbal atd.Známá televizní herní show je zpět s režimy pro více hráčů pro rodiny a přátel! Režimy pro jednoho hráče-režim pro dospělé (15 běžných otázek jako v televizní relaci) a režim pro děti (všechny otázky jsou jednodušší a jsou zaměřeny na prostředí dítěte)Lokální režimy pro více hráčů-režim spolupráce, každý sám za sebe, k... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE - popis

Máte na to, abyste se stali milionářem?Soutěžící je sám, čelí hostiteli. Cílem je odpovědět na 12 nebo 15 otázek "se čtyřmi možnostmi" za sebou bez jakékoliv chyby. Soutěžící může na odpověď na složité otázky použít 3 žolíků (nazývaných "záchranná lana"): 50:50, zavolání příteli a spýtanie se publika.Hra obsahuje hlavní charakteristické znaky této šou-ikonickou hudbu, televizor a fráze! "Je to vaše poslední odpověď?"Výhrou her získáte nějaké odměny zvané neurony. Neurony umožní hráčům odemknout další balíčky otázek a dají se utratit v herním obchodě! Balíky dotazů obsahují expertní kategorie na témata popkultury, jako jsou televizní programy, Harry Potter, fotbal atd.Známá televizní herní show je zpět s režimy pro více hráčů pro rodiny a přátel! Režimy pro jednoho hráče-režim pro dospělé (15 běžných otázek jako v televizní relaci) a režim pro děti (všechny otázky jsou jednodušší a jsou zaměřeny na prostředí dítěte)Lokální režimy pro více hráčů-režim spolupráce, každý sám za sebe, každý za sebe a rodinný režim!Online režim Battle Royale! 100 hráčů začíná kvíz, kde je velkým vítězem poslední stojící muž!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE akční ceny - Levné Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE stojí 879 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Who Wants to be a Millionaire? XBOX ONE najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz