Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

WILL: A Wonderful World PS4

WILL: A Wonderful World PS4

Cena:

399 Kč

Koupit za 399 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu WILL: A Wonderful World PS4: WILL: A Wonderful World je příběhová hra plná unikátních hádanek a neuvěřitelného obsazení. Mluví se o městské legendě. Napište své problémy na papír, držte ho v ruce a modlete se: "Bože, pomoz mi ...". Bůh vyslyší vaši prosbu a změní váš osud. Mladá dívka se vzbudí, nejisté v neznámé místnosti. Vyprávějící pes se objeví před ní a lekne se po odhalení, že oni jsou bohové a je jejich povinností změnit osud kteréhokoliv člověka, který požádá o jejich pomoc. Listy se objeví ve schránce as perem v ruce začíná svou novou práci. Čtěte příběhy lidí a za použití dedukce rozhodněte jak upravit osud herních postav. Každé rozhodnutí otevírá příběh a může dokonce dopadnout na dějové linie ostatních. Postupujte napříč hrou a také se naučte více o dvou bozích, mysteriózním dívce a její společníkovi. Užijte si výstřední hudbu a pěkné animace. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

WILL: A Wonderful World PS4 - popis

WILL: A Wonderful World je příběhová hra plná unikátních hádanek a neuvěřitelného obsazení. Mluví se o městské legendě. Napište své problémy na papír, držte ho v ruce a modlete se: "Bože, pomoz mi ...". Bůh vyslyší vaši prosbu a změní váš osud. Mladá dívka se vzbudí, nejisté v neznámé místnosti. Vyprávějící pes se objeví před ní a lekne se po odhalení, že oni jsou bohové a je jejich povinností změnit osud kteréhokoliv člověka, který požádá o jejich pomoc. Listy se objeví ve schránce as perem v ruce začíná svou novou práci. Čtěte příběhy lidí a za použití dedukce rozhodněte jak upravit osud herních postav. Každé rozhodnutí otevírá příběh a může dokonce dopadnout na dějové linie ostatních. Postupujte napříč hrou a také se naučte více o dvou bozích, mysteriózním dívce a její společníkovi. Užijte si výstřední hudbu a pěkné animace.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WILL: A Wonderful World PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější WILL: A Wonderful World PS4 akční ceny - Levné WILL: A Wonderful World PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější WILL: A Wonderful World PS4 stojí 399 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější WILL: A Wonderful World PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

WILL: A Wonderful World PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz