Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Wolfenstein II: The New Colossus

Wolfenstein II: The New Colossus

Cena:

999 Kč

Koupit za 999 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Wolfenstein II: The New Colossus: WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS Ve hře Wolfenstein II : The New Colossus znovu vklouzneš do role Williama "B.J." Blazkowicze, který tentokrát bude muset proti nacistům bojovat na domácí frontě. Staří známí na scéněVe hře potkáš staré známé, včetně Caroline Becker. Výlet na americkou pevninuPodívej se do Ameriky 60. let v obležení nacistů. Návrat stealthuStejně jako v prvním díle budeš moci vše vystřílet, nebo zkusit tichý přístup. Amerika v obležení Atentát na generála Deathsheada byl sice úspěšný, ale to Říši nijak nezabránilo pokračovat ve zbrojení, svržení atomové bomby na Manhattan a invazi do Spojených států. Nyní se píše rok 1962 a situace se pro našeho hlavního hrdinu komplikuje ještě tím, že jeho přítelkyně Anya čeká dvojčata a tedy je třeba bojovat o to usilovněji, aby měla nějakou budoucnost. Znič nacistickou hrozbu Úkol je jasný - vykřesat jiskřičku ohně v odboji a s pomocí přátel se probojovat přes rozličné lokace (mimo jiné městečko Ro... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wolfenstein II: The New Colossus - popis

WOLFENSTEIN II: THE NEW COLOSSUS Ve hře Wolfenstein II : The New Colossus znovu vklouzneš do role Williama "B.J." Blazkowicze, který tentokrát bude muset proti nacistům bojovat na domácí frontě. Staří známí na scéněVe hře potkáš staré známé, včetně Caroline Becker. Výlet na americkou pevninuPodívej se do Ameriky 60. let v obležení nacistů. Návrat stealthuStejně jako v prvním díle budeš moci vše vystřílet, nebo zkusit tichý přístup. Amerika v obležení Atentát na generála Deathsheada byl sice úspěšný, ale to Říši nijak nezabránilo pokračovat ve zbrojení, svržení atomové bomby na Manhattan a invazi do Spojených států. Nyní se píše rok 1962 a situace se pro našeho hlavního hrdinu komplikuje ještě tím, že jeho přítelkyně Anya čeká dvojčata a tedy je třeba bojovat o to usilovněji, aby měla nějakou budoucnost. Znič nacistickou hrozbu Úkol je jasný - vykřesat jiskřičku ohně v odboji a s pomocí přátel se probojovat přes rozličné lokace (mimo jiné městečko Roswell v Novém Mexiku, zaplavené ulice New Orleans a již zmíněný zničený Manhattan) až k možnosti vykopat nacisty zpět do Říše, kam patří. Herní obsah: Osvoboď Ameriku od nacistů a získej znovu svobodu. Využívej rozsáhlého arsenálu zbraní, přičemž některé kousky bezpečně poznáš už z prvního dílu. Přizpůsobeno pro ovládání na konzoli Nintendo Switch. Zkus to potichu - vběhni do akce s hlomozícími zbraněmi, nebo zkus cíle zlikvidovat pěkně potichoučku.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wolfenstein II: The New Colossus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Wolfenstein II: The New Colossus akční ceny - Levné Wolfenstein II: The New Colossus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wolfenstein II: The New Colossus stojí 999 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wolfenstein II: The New Colossus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Wolfenstein II: The New Colossus najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz