HLEDEJCENY.cz

Wolfenstein: The Old Blood (PS4) - porovnání cen

Wolfenstein: The Old Blood (PS4)

Cena od 399 Kč do 648 Kč

Rok 1946 - nacisté mají vítězství ve 2. světové válce na dosah. B. J. Blazkowicz se musí vydat na dech beroucí dvoudílnou výpravu do srdce Bavorska. V první části Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves čeká B. J. Blazkowicze střet se šíleným vězeňským dozorcem, k němuž dojde během jeho vloupání do hradu Wolfenstein, kde se pokusí ukrást souřadnice komplexu generála Deathsheada. Ve druhé části The Dark Secrets of Helga Von Schabbs zavede našeho hrdinu pátrání po souřadnicích do Wulfburgu, kde posedlý nacistický archeolog vykopává nebezpečné artefakty, jež mohou na svět vypustit prastaré temné síly.

Co nás čeká?
* Střílečka ze staré školy a tím rozhodně nepřeháníme, protože hra je pokračovatelem Wolfenstein 3D, který prakticky definoval žánr fps stříleček v roce 1992.
* Jde o samostatně hratelný prequel ke hře Wolfenstein: The new Order.
* Dvě části příběhu: Wolfenstein: The Old Blood Rudi Jäger and the Den of Wolves a The Dark Secrets of Helga Von Schabbs.
* Zahrajeme si znovu v kůži vojáka Blazkowicze a vráťme se do roku 1946, kdy nás bude opět čekat klasická řežbárna nácků všeho druhu.

 

Všechny obchody


© 2021 HLEDEJCENY.cz