Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4

World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4

Cena:

479 Kč

Koupit za 479 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4: Ke každé předobjednávce dostanete 4 legendárních šampionů a exkluzivní epický meč! Prožijte originální příběh s návratem Talion a Celebriona, kteří mají za úkol proniknout přes nepřátelské linie a vytvořit armádu, se kterou porazí temného lorda, Saurona. Ve hře Middle-Earth: Shadow of War máte k dispozici jeden z prstenů moci a v monumentálním boji o Středozem se setkáte s nepřáteli, včetně samotného Saurona a jeho armády nazgulové. Tato akční adventura s otevřeným světem je přivedena k životu díky vylepšenému systému Nemesis. Obrovské optimalizační možnosti jsou nyní po akciích hráčů aplikované na celý svět a postavy. Tento systém je schopen vytvářet unikátní postavy, které si pamatují všechny schůzky a díky nim mají silné, i slabé stránky. Ponořte se do obrovského světa, ve kterém vytváříte nový prsten moci a postavíte se temnému pánovi a jeho nazgulové. Všechny postavy a události jsou unikátní a vytvářejí svět plný hlubokých příběhů. Všechny postavy, kterým se posta... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 - popis

Ke každé předobjednávce dostanete 4 legendárních šampionů a exkluzivní epický meč! Prožijte originální příběh s návratem Talion a Celebriona, kteří mají za úkol proniknout přes nepřátelské linie a vytvořit armádu, se kterou porazí temného lorda, Saurona. Ve hře Middle-Earth: Shadow of War máte k dispozici jeden z prstenů moci a v monumentálním boji o Středozem se setkáte s nepřáteli, včetně samotného Saurona a jeho armády nazgulové. Tato akční adventura s otevřeným světem je přivedena k životu díky vylepšenému systému Nemesis. Obrovské optimalizační možnosti jsou nyní po akciích hráčů aplikované na celý svět a postavy. Tento systém je schopen vytvářet unikátní postavy, které si pamatují všechny schůzky a díky nim mají silné, i slabé stránky. Ponořte se do obrovského světa, ve kterém vytváříte nový prsten moci a postavíte se temnému pánovi a jeho nazgulové. Všechny postavy a události jsou unikátní a vytvářejí svět plný hlubokých příběhů. Všechny postavy, kterým se postavíte se mohou vyvinout z řadového vojáka na mocného vůdce, personálního nepřítele, nebo spojence. Využijte strategii a obsaďte Sauronovy pevnosti, které donutíte vzbouřit se.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 akční ceny - Levné World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 stojí 479 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

World of Warships: Legends (Firepower Deluxe Edition) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz