Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3)

WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3)

Cena produktu WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3) není známa.

 

Popis produktu WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3): WWE SmackDown vs Raw 2010: Pokračování velmi úspěšných wrestlingových zápasů je opět zde. Tentokrát se bude mnohem rychleji nahrávat takže odpadne dlouhé čekání než Vás pustí do ringu. Nová verze ...  Více informací


WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3) - popis

WWE SmackDown vs Raw 2010: Pokračování velmi úspěšných wrestlingových zápasů je opět zde. Tentokrát se bude mnohem rychleji nahrávat takže odpadne dlouhé čekání než Vás pustí do ringu. Nová verze přinese vylepšený grafický kabát a vylepšené pohyby zápasníků, ještě vetší volnost pohybu a neopakovatelný příběh. Budete mít možnost vytvořit si svého zápasníka a to včetně oblečení. Pak už můžete začít prožívat jeho příběh, který se bude odvíjet dle vašich rozhodnutí. A nově bude též k dispozici online sdílení věcí jež vytvoříte Vy i ostatní hráči mající WWE SmackDown vs Raw 2010 na svých konzolích. Titul WWE SmackDown vs Raw 2010 u nás hráči nejčastěji hledají pod výrazy wwe, smackdown, raw 2010, smackdown vs raw.

Konzole PlayStation 3
Druh Sportovní

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WWE SmackDown vs Raw 2010 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.