Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3)

WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3)

Cena produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3) není známa.

 

Popis produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3): Každý šampion musí někdy začít znovu a každá superhvězda se mění. Každý souboj ho ještě více zocelil, každá výzva posílila. Nyní jsou jeho údery silné a přesné – je zpátky. Větší, nebezpečnější a ...  Více informací


WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3) - popis

Každý šampion musí někdy začít znovu a každá superhvězda se mění. Každý souboj ho ještě více zocelil, každá výzva posílila. Nyní jsou jeho údery silné a přesné – je zpátky. Větší, nebezpečnější a lepší. KONEČNĚ přicházejí zápasy, po kterých jste tolik toužili! Legendární wrestlingový titul od THQ se konečně dočkal přepracování a přináší nejrealističtější akci, jakou jste kdy zažili. Nová technologie Predator Technology™, vylepšený způsob hraní a nová televizní prezentace slibuje nejplynulejší, nejdynamičtější a nejautentičtější akční zápasnickou simulaci v dosavadní historii. Ve WWE’12 budete moci své bojovníky ovládat tak, jak se vám ani nesnilo.:
WWE SmackDown! vs. RAW 2012 -

Výrobce THQ
Konzole PlayStation 3
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.