Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360)

WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360)

Cena produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360): Každý šampion musí někdy začít znovu a každá superhvězda se mění. Každý souboj ho ještě více zocelil, každá výzva posílila. Nyní jsou jeho údery silné a přesné – je zpátky. Větší, nebezpečnější a ...  Více informací


WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360) - popis

Každý šampion musí někdy začít znovu a každá superhvězda se mění. Každý souboj ho ještě více zocelil, každá výzva posílila. Nyní jsou jeho údery silné a přesné – je zpátky. Větší, nebezpečnější a lepší. KONEČNĚ přicházejí zápasy, po kterých jste tolik toužili! Legendární wrestlingový titul od THQ se konečně dočkal přepracování a přináší nejrealističtější akci, jakou jste kdy zažili. Nová technologie Predator Technology™, vylepšený způsob hraní a nová televizní prezentace slibuje nejplynulejší, nejdynamičtější a nejautentičtější akční zápasnickou simulaci v dosavadní historii. Ve WWE’12 budete moci své bojovníky ovládat tak, jak se vám ani nesnilo.:
WWE SmackDown! vs. RAW 2012 -

Výrobce THQ
Konzole Xbox 360
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu WWE SmackDown! vs. RAW 2012 (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.