Yakuza PS2

Cena produktu Yakuza PS2 není známa.

 

Popis produktu Yakuza PS2: Akční adventure nabízející možnost nahlédnout do nejdrsnějšího japonského podsvětí, kde vládne mafiánská organizace Yakuza a její vlastní zákony. Hráč přebere roli bývalého nadějného mafiána Kiryu...  Více informací


Yakuza PS2 - popis

Akční adventure nabízející možnost nahlédnout do nejdrsnějšího japonského podsvětí, kde vládne mafiánská organizace Yakuza a její vlastní zákony. Hráč přebere roli bývalého nadějného mafiána Kiryu Kazumy, který si právě odpykal 10 let ve vězení za údajnou vraždu. Hned po svém propuštění se však ne vlastním přičiněním dostane do víru nebezpečných událostí, v němž hraje podstatnou roli tajemná dívka jménem Haruka a chybějící částka 10 bilionů jenů. Aby se Kazuma zachránil a nenechal se vírem událostí vcucnout, musí použít své pěsti i mozek, aby rozpletl síť polopravd i lží a zjistil skutečné plány Yakuzy. Obě dvě části – jak adventurní, tak bojová se zcela přirozeně prolínají v rámci dramatického příběhu, který se odehrává v detailně zpracovaných lokacích vytvořených podle skutečnosti. Bojový engine byl stvořen přímo pro tento titul, takže umí přesně to co si tvůrci naplánovali. Hráč může mlátit několik nepřátel naráz a při boji může jako zbraně používat okolo se povalující předměty včetně stolů, zbraní, židlí, lahví a podobně. Hráč si navíc účastí v soubojích neustále vylepšuje tři základní ukazatele, kterými jsou výdrž, síla a speciální schopnosti. V adventurní části má hráč přístup do spousty stylově zpracovaných lokací virtuálního Tokia, kde na něj čeká nejenom velké množství vedlejších misí, ale i řada miniher, které by měly posloužit ke zpestření základního konceptu. Hlavní rysy hry: - Autenticky ztvárněná metropole Tokyo. - Engine vyvinut speciálně na míru hry. - Nabývání bojových zkušeností. - Využívání okolních věcí jako zbraní. Minimální požadavky: konzole Sony PlayStation 2, hra není vhodná pro osoby mladší 17ti let!

Konzole PlayStation 2
Druh Akční

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Yakuza PS2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.