Yogi Bear (Wii)

Cena produktu Yogi Bear (Wii) není známa.

 

Popis produktu Yogi Bear (Wii): Sté výročí Jellystonského parku se blíží a s tím i boj o pozemky, které úředníci chtějí prodat a park nadobro zavřít. Hra vytvořená na základě hraného/animovaného filmu MÉĎA BÉĎA, hra umožní hráčů...  Více informací


Yogi Bear (Wii) - popis

Sté výročí Jellystonského parku se blíží a s tím i boj o pozemky, které úředníci chtějí prodat a park nadobro zavřít. Hra vytvořená na základě hraného/animovaného filmu MÉĎA BÉĎA, hra umožní hráčům stát se "chytřejším než průměrný medvěd". Prozkoumáte park v několika levelech a budete zachraňovat chráněné živočichy a budete hledat způsob, jak zachránit celý Jellystonský Park před jeho zavřením a rozprodáním!

Hlavní rysy:
- Prozkoumejte čtyři unikátní světy uvnitř Jellystonského Parku (Rozhledna na hoře, Wilderness Trail, Jellystone Lake a Eagle Mountain)
- Vyzkoušejte skoky, skluzavky, houpání přes majestátní místa v Jellystonu, za použití Yogi létajícího kluzáku.
- Sbírejte různé předměty, vytvořit vhodné pomůcky a přístupy skrytých oblastí.
- Pližte se jako Yogi, aby jste nebyli odhaleni Rangerem Smithem a dalšími lidmi při shromažďování potravy, postavte nový stroj, nebo chyťte pár piknikových košů.
- V plošinové Wii hře protřepejte a hýbejte s objekty v prostředí, odhalte skryté koše pomocí Wii Motion ovládání:
Yogi Bear -

Výrobce OEM
Konzole Nintendo Wii

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Yogi Bear (Wii) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.