Yoku’s Island Express

Cena:

599 Kč

Koupit za 599 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Yoku’s Island Express: Seznam se s chrobákem Yokuem, který právě dorazil na ostrov Mokumana, aby tu vystřídal pterodaktylího poštmistra Poštodaktyla. Yoku se těší na bezstarostný život plný chytání bronzu a doručování balíků obyvatelům zdejšího tropického ráje, záhy však zjišťuje, že se pradávný bůh tohoto ostrova nemůže probudit ze svého neklidného spánku a že místní rozmanití a podivínští obyvatelé jsou sužováni zemětřeseními a bouřemi vyvolanými jeho nočními můrami. Je teď pouze na něm, aby s pomocí pinballových mechanismů prozkoumal otevřený svět ostrova a na své výpravě pomohl všem, kteří to budou potřebovat! Pinkej a odrážej tohoto drobného hlavního hrdinu po nádherném, ručně kresleném ostrově, abys obnovil poštovní úřadovnu a probudil starého boha z jeho hluboké dřímoty. HERNÍ OBSAH: Pinballové dobrodružství v otevřeném světě: Ve spojení s unikátním herním stylem pinballového pohybu po plošinkách nabízí Yoku’s Island Express nelineární hratelnost, která ti dává svobodu zvolit si vlas... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Yoku’s Island Express - popis

Seznam se s chrobákem Yokuem, který právě dorazil na ostrov Mokumana, aby tu vystřídal pterodaktylího poštmistra Poštodaktyla. Yoku se těší na bezstarostný život plný chytání bronzu a doručování balíků obyvatelům zdejšího tropického ráje, záhy však zjišťuje, že se pradávný bůh tohoto ostrova nemůže probudit ze svého neklidného spánku a že místní rozmanití a podivínští obyvatelé jsou sužováni zemětřeseními a bouřemi vyvolanými jeho nočními můrami. Je teď pouze na něm, aby s pomocí pinballových mechanismů prozkoumal otevřený svět ostrova a na své výpravě pomohl všem, kteří to budou potřebovat! Pinkej a odrážej tohoto drobného hlavního hrdinu po nádherném, ručně kresleném ostrově, abys obnovil poštovní úřadovnu a probudil starého boha z jeho hluboké dřímoty. HERNÍ OBSAH: Pinballové dobrodružství v otevřeném světě: Ve spojení s unikátním herním stylem pinballového pohybu po plošinkách nabízí Yoku’s Island Express nelineární hratelnost, která ti dává svobodu zvolit si vlastní cestu při plnění svěřených úkolů. Vítej na ostrově Mokumana: Prozkoumej celý ostrov a plynule přecházej mezi jeho jednotlivými částmi, mezi něž patří tropické pláže, divoké džungle, zasněžené hory, tajemné jeskyně nebo v páře zahalené horké prameny! Odemykej úžasné nové schopnosti: Pomoz zdejším dobrosrdečným obyvatelům a za odměnu od nich získej celou řadu fantastických nových vylepšení. Vysaj výbušné slimáky nebo probuď ospalé vesničany hlasitým zvukem! Poutavý příběh: Při plnění rozmanitých úkolů poznej plejádu nezapomenutelných postav a odhal nejhlubší tajemství ostrova. Možná při tom obnovíš i poštovní úřadovnu! Nádherná grafika: Kochej se dechberoucí, ručně kreslenou grafikou vytvořenou talentovanými, zkušenými umělci.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Yoku’s Island Express užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Yoku’s Island Express akční ceny - Levné Yoku’s Island Express

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Yoku’s Island Express stojí 599 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Yoku’s Island Express najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Yoku’s Island Express najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz