Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4

Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Do 10 dnů

Popis produktu Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4: Yook-Laylee and the Impossible Lair je nejnovější plošinová adventura od týmu, který vám přinesl Donkey Kong Country. S jejich úhlavním nepřítelem Capital B, který zase chystá něco nekalého, musí dvojice skočit znovu do akce aby zachránila den. Na to aby překazili zlověstný plán za použití "Hivemind" přístroje na zotročení celého království včel, naši hrdinové musí jít bojovat do Impossible Lair. Vypadá, že to bude těžké, ale pomoc od královny Phoebene a její Royal Beetallionom, Yook a Laylee mohou stále mít šanci! Každý level nabízí krásný vzhled s detaily a hloubkou. Yook, Laylee a množství dalších barevných postaviček (dobrých i špatných) je provedených v 2.5D. Myslíte si, že už znáte celý level? Vyzkoušejte jeho alternativní stav! Přepněte převodníky v overworld na tvorbu nových terénů. Zapojte elektřinu, ponořte ho do vody, zmrazte nebo jej úplně otočte dole hlavou pro radikální změny a výzvy! Hráči mohou kdykoliv jít porazit Capital B v Impossible Lair, ale může to být pro ně... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 - popis

Yook-Laylee and the Impossible Lair je nejnovější plošinová adventura od týmu, který vám přinesl Donkey Kong Country. S jejich úhlavním nepřítelem Capital B, který zase chystá něco nekalého, musí dvojice skočit znovu do akce aby zachránila den. Na to aby překazili zlověstný plán za použití "Hivemind" přístroje na zotročení celého království včel, naši hrdinové musí jít bojovat do Impossible Lair. Vypadá, že to bude těžké, ale pomoc od královny Phoebene a její Royal Beetallionom, Yook a Laylee mohou stále mít šanci! Každý level nabízí krásný vzhled s detaily a hloubkou. Yook, Laylee a množství dalších barevných postaviček (dobrých i špatných) je provedených v 2.5D. Myslíte si, že už znáte celý level? Vyzkoušejte jeho alternativní stav! Přepněte převodníky v overworld na tvorbu nových terénů. Zapojte elektřinu, ponořte ho do vody, zmrazte nebo jej úplně otočte dole hlavou pro radikální změny a výzvy! Hráči mohou kdykoliv jít porazit Capital B v Impossible Lair, ale může to být pro ně moc velká výzva bez pomoci Royal Beetallionu. Osvoboďte jejich ukončením levelů a postupně vám pomohou v obraně proti Capital B podlým pastem!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 akční ceny - Levné Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Yook-Laylee and the Impossible Lair PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz