Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Cena:

699 Kč

Koupit za 699 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Yooka-Laylee and the Impossible Lair: Yooka-Laylee and the Impossible Lair je zbrusu nová skákačka od týmu, který se podílel na takových klasikách jako Donkey Kong Country. S arcizloduchem Capitalem B, který zase dělá neplechu, se naše duo bude muset vrhnout do akce a zachránit, co se dá. Úkol je jasný, za každou cenu zmařit zlotřilý plán, používající zařízení s názvem Hivemind k zotročení si celého království včel. Naši hrdinové se tak vrhnou do akce a dostanou se až do sídla arcilotra, známého jako “Impossible” Lair. Věci se nezdají být zrovna růžovými, ale s pomocí královny Phoebee a jejího včelí armády snad budou mít Yooka a Laylee alespoň nějakou naději na úspěch! > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Yooka-Laylee and the Impossible Lair - popis

Yooka-Laylee and the Impossible Lair je zbrusu nová skákačka od týmu, který se podílel na takových klasikách jako Donkey Kong Country. S arcizloduchem Capitalem B, který zase dělá neplechu, se naše duo bude muset vrhnout do akce a zachránit, co se dá. Úkol je jasný, za každou cenu zmařit zlotřilý plán, používající zařízení s názvem Hivemind k zotročení si celého království včel. Naši hrdinové se tak vrhnou do akce a dostanou se až do sídla arcilotra, známého jako “Impossible” Lair. Věci se nezdají být zrovna růžovými, ale s pomocí královny Phoebee a jejího včelí armády snad budou mít Yooka a Laylee alespoň nějakou naději na úspěch!

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Yooka-Laylee and the Impossible Lair užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Yooka-Laylee and the Impossible Lair akční ceny - Levné Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Yooka-Laylee and the Impossible Lair stojí 699 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Yooka-Laylee and the Impossible Lair najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz