Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Youre in the Movies (Xbox 360)

Youre in the Movies (Xbox 360)

Cena produktu Youre in the Movies (Xbox 360) není známa.

 

Popis produktu Youre in the Movies (Xbox 360): Jedná se vlastně o evoluci konceptu EyeToy. Chvilku zmateně pobíháte před televizí, nakrucujete se do kamery a pak si z natočených scén sestavíte svůj vlastní film, v němž budete hlavní roli hrát ...  Více informací


Youre in the Movies (Xbox 360) - popis

Jedná se vlastně o evoluci konceptu EyeToy. Chvilku zmateně pobíháte před televizí, nakrucujete se do kamery a pak si z natočených scén sestavíte svůj vlastní film, v němž budete hlavní roli hrát vy a vaši kamarádi. Samozřejmě nemůžete čekat, že byste si s pomocí You're in the Movies natočili druhý Schindlerův Seznam, ale nějaké slušné béčko, u kterého se pár lidí na YouTube zasměje to klidně být může. Ve hře bude dokonce služba Casting Call, díky které na Xbox Live "vyvěsíte" pozvánku pro zájemce o hraní ve vašem filmu. Pokud budete ve své roli dobří, režisér vám může udělit kladné hodnocení, takže si pak budete moci vybírat, zda budete hrát ve výpravnějích snímcích, nebo zůstanete u béčkových záležitostí - je to pouze na vás.:
Youre in the Movies -

Výrobce Microsoft
Konzole Xbox 360

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Youre in the Movies (Xbox 360) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.