Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4

Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4

Cena:

1 289 Kč

Koupit za 1 289 Kč
Dostupnost:
26. 2. 2021

Popis produktu Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4: Uznávaný dobrodruh Adol "the Red" Christin a jeho společník Dogi dorazí do Balduqu, města připojeného k Romunskej říši, jen aby byl Adol zadržen předtím, než vstoupí dovnitř. Když je uvězněn, potká záhadnou ženu jménem April, která z něj udělá Monstrum, bytost s nadpřirozeným darem-vymývání ďábla. Nyní se musí Adol spojit se svými kolegy monstrum, aby zabránili hrozivým hrozbám vycházejícím z temné dimenze zvané Grimwald Nox, jakož i rozluštit záhady kletby Monstrum a pravdu o nepokojích v Balduqu. Bojácný ochránci:Hrajte jako kterýkoli ze šesti notoricky známých monster, z nichž každý má své vlastní jedinečné dary, které poskytují schopnosti, jako je zvětšování průhledných stěn nebo detekce skrytých objektů, aby chránily město před temnými stvořeními. Svět za hradbami:Prozkoumejte obrovské město, přijměte úkoly na pomoc měšťanům a vstupte do Grimwaldu Nox, abyste překonali hrozby Balduqu. Síla noci:Známé mechanismy jako Flash Dodge a Flash Guard umožňují porazit své nepřátele, za... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 - popis

Uznávaný dobrodruh Adol "the Red" Christin a jeho společník Dogi dorazí do Balduqu, města připojeného k Romunskej říši, jen aby byl Adol zadržen předtím, než vstoupí dovnitř. Když je uvězněn, potká záhadnou ženu jménem April, která z něj udělá Monstrum, bytost s nadpřirozeným darem-vymývání ďábla. Nyní se musí Adol spojit se svými kolegy monstrum, aby zabránili hrozivým hrozbám vycházejícím z temné dimenze zvané Grimwald Nox, jakož i rozluštit záhady kletby Monstrum a pravdu o nepokojích v Balduqu. Bojácný ochránci:Hrajte jako kterýkoli ze šesti notoricky známých monster, z nichž každý má své vlastní jedinečné dary, které poskytují schopnosti, jako je zvětšování průhledných stěn nebo detekce skrytých objektů, aby chránily město před temnými stvořeními. Svět za hradbami:Prozkoumejte obrovské město, přijměte úkoly na pomoc měšťanům a vstupte do Grimwaldu Nox, abyste překonali hrozby Balduqu. Síla noci:Známé mechanismy jako Flash Dodge a Flash Guard umožňují porazit své nepřátele, zatímco nové přírůstky jako Gifts a Boost Mode ještě více rozšiřují vaši schopnost bojovat. Ys IX: Monstrum Nox-Pact Edition obssahuje:Hru Ys IX: Monstrum Nox Mini uměleckou knihu Monstrum Memoirs reverzní Cover Melodie of the Macabre (Digital Soundtrack)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 akční ceny - Levné Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 stojí 1 289 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Ys 9: Monstrum Nox (Pact Edition) PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz