Ys: Origin PS4

Cena:

749 Kč

Koupit za 749 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Ys: Origin PS4: Ys Origin představuje hru prostřednictvím emotivního a vzrušujícího příběhu, který se odehrává 700 let před dvěma prvními hrami série-Ys I & ys II.Invaze démonů hrozí zemi a dvě bohyně Yov zmizely. Hráč se vydává na pátrací párty, aby sledoval stopy bohyní. Fanoušci této série mohou očekávat, že budou hrát jako známý protagonista série Ys Adol Christin, ale tentokrát má hráč na výběr, aby se na cestu vydali jako učeňový rytíř Yunica Tovah nebo čaroděj Hugo Fact. Ys Origin představuje různé hratelné postavy s různými dovednostmi. Yunica je bystré a optimistické dívka zaměřující se na fyzickou sílu, zatímco Hugo je klidný, analytický mladý muž se silnými magickými silami. Postupem hry dostane hráč šanci odemknout třetí hratelnou postavu a během ní se rozvíjejí různé oblasti a nastavení. Tato hra má vynikající soundtrack pro kytaru, který připomíná starší hry z období Ys. Zvuková i vizuální prezentace spolu se skvělou kontrolou nad hereckým obsazením umožňují hluboké a vzrušující hraní. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Ys: Origin PS4 - popis

Ys Origin představuje hru prostřednictvím emotivního a vzrušujícího příběhu, který se odehrává 700 let před dvěma prvními hrami série-Ys I & ys II.Invaze démonů hrozí zemi a dvě bohyně Yov zmizely. Hráč se vydává na pátrací párty, aby sledoval stopy bohyní. Fanoušci této série mohou očekávat, že budou hrát jako známý protagonista série Ys Adol Christin, ale tentokrát má hráč na výběr, aby se na cestu vydali jako učeňový rytíř Yunica Tovah nebo čaroděj Hugo Fact. Ys Origin představuje různé hratelné postavy s různými dovednostmi. Yunica je bystré a optimistické dívka zaměřující se na fyzickou sílu, zatímco Hugo je klidný, analytický mladý muž se silnými magickými silami. Postupem hry dostane hráč šanci odemknout třetí hratelnou postavu a během ní se rozvíjejí různé oblasti a nastavení. Tato hra má vynikající soundtrack pro kytaru, který připomíná starší hry z období Ys. Zvuková i vizuální prezentace spolu se skvělou kontrolou nad hereckým obsazením umožňují hluboké a vzrušující hraní.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Ys: Origin PS4 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.

Nejlevnější Ys: Origin PS4 akční ceny - Levné Ys: Origin PS4

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Ys: Origin PS4 stojí 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Ys: Origin PS4 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Hry pro konzole.

Ys: Origin PS4 najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz