Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > PC hry a konzole > Hry pro konzole >

Zelda: Wind Waker s bonusdiskem

Zelda: Wind Waker s bonusdiskem

Cena produktu Zelda: Wind Waker s bonusdiskem není známa.

 

Popis produktu Zelda: Wind Waker s bonusdiskem: Od prvního vydání hry The Legend of Zelda v roce 1987 se všechny Linkovy hry staly legendami -- vesměs zajímavá dobrodružství, která se stala milovanými triumfy hratoelnosti, uvedení, inovace, gra...  Více informací


Zelda: Wind Waker s bonusdiskem - popis

Od prvního vydání hry The Legend of Zelda v roce 1987 se všechny Linkovy hry staly legendami -- vesměs zajímavá dobrodružství, která se stala milovanými triumfy hratoelnosti, uvedení, inovace, grafiky a zábavy. V už devátém vstupu v sérii, se Link poprvé představí na Nintendo GameCube se zábavou v novém světle, avšak hra je stále vynikajícím dobrodružstvím. Klasické prvky této série jako je mix akce s mečem, komplikovaných hádanek a pohnuté linie příběhu, zůstávají nedotčené, zatímco nový visuální styl postavám Linkova světa být mnohem živějšími a působivějšími osobnostmi, než jaké jste viděli kdy předtím. Legenda vzniká vždy, když se objeví nějaké zlo, hrdina jménem Link povstal, aby ho porazil. Ve hře The Legend of Zelda: The Wind Waker legenda pokračuje na hladině velikého a tajuplného moře v zatím nejvýpravnějším a nejděsivějším dobrodružství.S pomocí magické hole nazývané Wind Waker, bude Link čelit nepředstavitelným monstrům, prozkoumávat spletité kobky a také během svého pátrání po své unesené sestře Aryll potká mnoho nezapomenutelných postav.

Výrobce GameCube

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zelda: Wind Waker s bonusdiskem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.