Zumba Fitness (PS3)

Cena produktu Zumba Fitness (PS3) není známa.

 

Popis produktu Zumba Fitness (PS3): Díky osvěžujícímu cvičení Vám Zumba Fitness pomůže rozpustit kila a zbavit se centimetrů. Více než 5 milionů nadšenců Zumba ve více než 75 zemích již propadlo tomuto fitness cvičení latinských tan...  Více informací


Zumba Fitness (PS3) - popis

Díky osvěžujícímu cvičení Vám Zumba Fitness pomůže rozpustit kila a zbavit se centimetrů. Více než 5 milionů nadšenců Zumba ve více než 75 zemích již propadlo tomuto fitness cvičení latinských tanců. Tyto snadno zvládnutelné a taneční pohyby pomáhají fanouškům úspěšně tvarovat tělo při spalování tuků.
Přineste Zumba tanec přímo do Vaší obýváku! Zumba program spojuje rytmické taneční kroky se sexy latinskoamerickou hudbou a tak vytváří velmi zábavnou fitness party, která je zaměřena na radost z pohybu. Zlepšujte se až na úroveň instruktory zumby, Tanya Beardsleya a Giny Grant. Zumba Fitness Vám přináší 30 tanečních choreografií, které Vám dají zapomenout, že vlastně cvičíte.
Zumba Fitness pro Playstation 3 (Move compatible)
Hra vyžaduje pohybový ovladač PlayStation Move a kameru PlayStation Eye , nebo PlayStation Move Starter Pack !:
Zumba Fitness -

Výrobce 505 Games
Konzole PlayStation 3

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zumba Fitness (PS3) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Herní konzole nebo Počítačové hry, Konzole - příslušenství.